עיצוב

עיצוב | פרסם כאן
 
 
שם:
טלפון:
אימייל:
הערות:
 
 
איך מתכננים חדרי ארונות

 תכנון חדרי ארונות היא משימה למומחי ארונות. הסדרת החדר שלכם בחברה שכזו מבטיחה לכם נגישות לכל מקום אחסון, ללא מצב של דלת חסומה או מדפים בלתי נגישים.


פורסם: 11/26/2023

מאמר זה שייך לקטגוריית עיצוב

 איך מתכננים חדרי ארונות?

תכנון חדרי ארונות היא משימה למומחי ארונות. הסדרת החדר שלכם בחברה שכזו מבטיחה לכם נגישות לכל מקום אחסון, ללא מצב של דלת חסומה או מדפים בלתי נגישים. בשונה מרשת שיווק רהיטים כללית, בחברה שמתמחה בארונות לוקחים את הפרויקט שלכם ממש כשם שמדובר בפרויקט של מי מהעובדים: ברצינות הנדרשת, תוך בחינת כל הנעשה בחדר האחסון שלכם, ממידות ועד לפריסה של הקירות במרחב.

תכנון מדוקדק על מנת לספק לכם חדר ארונות פונקציונאלי לשימוש

כשאנו אמונים על חדרי ארונות של לקוחות שלנו, הם תמיד בטוחים שהם ייצאו נשכרים. חדר ארונות שיוצא תחת ידנו יכיל אך ורק רכיבי פתיחה ומידוף אשר נגישים למידות המדוברות ומאפשרים לדיירים להתנהל בהנאה יתרה ובחוסר צפיפות.

גיבוש הפרספקטיבה כנדרש – להצגת מראה הנדסי קוהרנטי

ברבים מהמקרים אצל המתחרים שלנו, ניתן לראות חדר ארונות שמבחינה מעשית ניתן להשתמש בו אבל מבחינה ויזואלית משהו שם לא עובד: ארונות מסוימים עבים מאד לעומת שאר התכולה שנותרת דקה וצמודת קיר. אצלנו ידוע ש- "עבה" ו- "דק" הם מושגים רלטיביים. ארון מסוים ייראה דק בחדר אחד ועבה בחדר אחר, קטן יותר. לכן, את בחירת הארונות עבור חדר ארונות טיפוסי שהלקוח מבקש להקים מוטב להשאיר לגורמי מקצוע שיידעו אלו רהיטים לשלב.

שילוב הנדסי מוביל עבור גופי הפתיחה

אין נדבר מתסכל יותר מלהשקיע כסף בארון ולגלות שהדלת לא נפתחת עד הסוף כי הקיר חוסם או כי ארון שנמצא מימין או משמאל לא מאפשר. אנו מחויבים לספק לכם רכיבי פתיחה שניתן תמיד לפתוח עד הסוף על ידי שילוב חכם של הרהיטים הללו כך שגם יהיו רחוקים מהדפנות וגם יאפשרו הצבת רהיטים אחרים שלא פוגעים בתפקוד שלהם.

ולבסוף – ליטוש עיצובי על פי טעמכם

לכל אחד מתאים חדר ארונות מסוג אחר. יש שיעדיפו חדר מודרני ויש שינהו אחר חדר כפרי. אנו מחויבים לספק לכם את העיצוב שאתם מעוניינים לקבל. ניתן לצפות קולקציות עיצוב רבות בקטלוג שלנו ולהחליט כיצד לגבש אותם אצלכם בחדר. ניתן לשנות את התמונות שאתם מתבוננים בהן בהתאם לטעמכם. פנו אלינו למידע נוסף אודות תכנון חדרי ארונות בבתי לקוח!