מקלחון אמבטיה

עיצוב | פרסם כאן
 
 


 
 
ארונות אמבטיה 2 מגירות  , בחירת אסלות  , מהם חלקי חילוף לאסלות? הכירו את התשתית שמייצבת לכם את מתקן השירותים  , מוטות פינוק

כל מה שחשוב לדעת לפני שרוכשים מקלחון אמבטיה

כשאתם מעוניינים לשדרג את חדר האמבטיה שלכם, מאד חשוב לבדוק מה מצב המקלחון שלכם. מקלחון חדש מוסיף המון למצבו של החדר ודואג לכך שהוא יהיה מעוצב, מגובש במראהו ולא פחות חשוב – מפנק ומענג עבור המתקלח. המקלחונים החדשים נושאים עמם לא מעט תמורות דקורטיביות ופונקציונאליות שחשוב לעמוד על טיבם. להלן כל מה שתצטרכו לדעת על מקלחונים מעוצבים בטרם תיגשו לבחור אותם.

מקלחונים – לא רק דלת מזכוכית

כיום, מקלחונים מגבשים בבית הלקוח את כל האספקטים בתחום העיצוב ולא רק את הדלתות. פירוש העניין הוא כי מקלחון נושא עמו תעודת זהות עיצובית גם בתחום חיפוי הקיר שבתוכו. ניתן לעצב אותו באריחים עמידים ודקורטיביים בשלל צבעים, ולא להישאר דווקא בצבע חיפוי הקיר שלכם או בגגון הלבן. ניתן לעצב מקלחונים בשלל צבעים וטקסטורות, אשר את בחירתם/ן מיד נלמד לבצע בשורות הבאות של מאמר זה.

בחירת גוון המקלחון

את גוון המקלחון מומלץ לבחור בהתאם לגוון הקיים בחדר. לדוגמה, אם אתם גרים בבית עיצוב עתיק, בו הכל צבוע בצבע עץ, כולל חדר האמבטיה שלכם, ניתן לבחור מקלחון אדום. האדום והחום הם תצבעים מתכתבים אשר יוכלו להזין זה את זה מבחינה דקורטיבית. ניתן לבחור גם מקלחון דגם מתקפל עם קיר בצבע כהה אשר מתמזג עם רוב גווני הצבע החום. אם חדר האמבטיה שלכם מודרני ומבוסס על לבן קיימים סוגים רבים של גוונים בהירים שעשויים להתאים. במקרה כזה פרזול אפור או כסוף יתמזגו מצוין עם חדר הרחצה שלכם ויאפשרו בו קוהרנטיות דקורטיבית. 

בחירת טקסטורת המקלחון

הטקסטורה היא כל נושא הצורה והגשת האביזר בכל רובד במקלחון. ניתן לבחור בדלתות מקלחון אמבטיה בגימור חלק או בדלתות עם התזת חול מחוספסת. ניתן לבחור בקירות חלקים שייראו כמו קירות צבע חי, או בקירות עם חספוס שידגיש את אלמנט החיפוי. הבחירה תלויה בעיצוב החדר הקיים. אם העיצוב הקיים מבוסס על טקסטורות חלקות, אך טבעי שתבקשו להמשיך בקו זה, ולהיפך. כך, אתם מבטיחים לעצמכם עיצוב בוטיק חסר מעצורים במקלחון שלכם, אשר יתמזג היטב עם הנעשה בחדר האמבטיה שלו ויאפשר לו להיות מוגש בעיצוב חסר תקדים. בכך, אתם מבטיחים לעצמכם גם הנאה צרופה מהמקלחון עצמו כי כשהוא מעוצב ומשתלב יפה גם אתם נהנים מכך.