ריצופים

עיצוב | פרסם כאן
 
 
 
 
ארונות אמבטיה 2 מגירות  , בחירת אסלות  , מהם חלקי חילוף לאסלות? הכירו את התשתית שמייצבת לכם את מתקן השירותים  , מוטות פינוק

הצוף שבריצוף

הדירה ממוקמת בקומה השנייה של המגדל בנווה צדק, קרוב מספיק כדי לעמוד על המרפסת ולראות את האנשים ברחוב, לשמוע את רעשי העיר, להריח את הריחות ולשמור על קשר עם הסביבה והשכונה. נוף הים והגגות האדומים של השכונה ניבט אלינו דרך קיר המסך והמרפסות וממלא את חלל הדירה בצבעים עזים. כאשר סוגרים את דלתות המרפסות, ההרגשה היא של תצפית מקומה גבוהה הרבה יותר. כשקיבלתי לתכנן את הדירה, כדירת נופש עבור משפחה הגרה בחול רוב השנה, חשבתי איך אפשר יהיה ליהנות מהנוף עוצר הנשימה מכל נקודה בדירה, אפילו מחדר הרחצה. למזלי, הקירות הפנימיים והריצוף בדירה טרם נבנו. הקבלן, מתכנן המיזוג ומתכנן החשמל היו מוכנים ללכת לקראתי עם רוב השינויים שביקשתי. מהתכנון המקורי לא נשאר הרבה, והתכנון החדש אכן מעלה את הנוף לדרגת חשיבות עליונה. הדירה, 90 מר שטחה, בנויה משני מפלסים: מפלס הכניס.
 
הריצוף הוא עניין של טעם, וממש כמו שלריצוף יש "חיים משלו" מבחינה עיצובית ואסתטית, כך גם לקירות ולתקרות שלנו יש עיצוב מיוחד משלו. עיצוב התקרה בטכניקות גבס מתקדמות היא הטרנד הלוהט חדש בעיצוב פנים הבית. במיוחד עבור חדרי שינה, חדרי ילדים, מטבחים וסלונים, עיצוב תקרות יכול להוסיף הרבה צבע וסגנון מיוחד. חברת ארטזון מתמחה בעיצוב תקרות בדיוק מסוג זה, במבחר סגנונות דקורטיביים מיוחדים במינם. העיצוב לא גורע משאר חלקי החדר. תקרה מתוחה מגבס יכולה לתקשר בצורה הרמונית עם קווי העיצוב של החדר או הבית כולו. המומחים של חברת ארטזון מבטיחים לכם איכות חסרת תקדים בעיצוב והתקנה של תקרות מתוחות במבחר סגנונות. אתם מוזמנים לבקר באתר ארטזון ולהתרשם מקולקציית תקרות מעוצבות.