ארונות אמבטיה 2 מגירות

עיצוב | פרסם כאן
 
 

 

 באלו נסיבות מומלץ לרכוש ארונות אמבטיה 2 מגירות וכיצד כדאי לבחור אותם?

ארונות אמבטיה 2 מגירות הם למעשה 2 מגירות גדולות ועבות ביחס למגירות חדר המגורים או העבודה, ולכן רהיטים אלו נחשבים ארונות, מפאת גודלם היחסי. בהתחשב בארונות אחרים הם יכולים להיחשב שידות מגירות: מוצרים קטנים בעלי קיבולות אחסון לא גדולות במיוחד. היתרון של ארון מסוג כזה הוא שהוא יכול, כנגד סיכויים רבים, לשרת גם בחדרים מאד קטנים של 2-3 מ"ר, בהם אין כמעט מקום לשים חפצים ורוב החדר מבוסס על תשתיות כמו האמבטיון והכיור. ברם, ארונות אמבטיה 2 מגירות לא חוסכים לכם רק בזכות הגודל הפיזי, אלא מהמון סיבות אחרות.

הארון מיועד לקידוח בקיר ועל כן חוסך מקום על הרצפה

כשאוצרים שבחדר מסוים אין מקום, מתכוונים שהרהיטים הקבועים קיבלו הקצאה מהרצפה ולכן לאנשים יש פחות שטח דריכה. עם ארונות אמבטיה 2 דלתות הבעיה הזו נפתרת כי הם מיועדים לקידוח ותלייה, מה שמשאיר הרבה מאד מקום על הקרקע, על אף נוכחותו של הארון בחדר.

ניתן להטמעה גם על הקיר הצר בחדר האמבטיה

אחת הבעיות עם חדרי אמבטיה קטנים מאד היא שהקיר הקטן (הצר מבין השניים) כל כך מזערי שלא ניתן לחשוב אפילו להקביל אליו ארון. הדייר, מבחינתו, מעוניין להקביל אליו ולא לקיר הגדול כדי שהמקום ייתפס על ידי החלק הקטן של החדר ולא הגדול והעיקרי שלו. ארונות אמבטיה 2 דלתות מתבססים על רוחב דלת כל כך צר שניתן אפילו בחדר עם קיר ברוחב 1.5-1 מ' לקדוח אותו ללא חשש שהוא לא ייכנס. הדבר גורע למשתמש חלק מהקיר הצר, שגם כך אינו יכול להיות מיועד לשימוש אחר ומפנה לחלוטין את החלק הארוך של החדר.

מגוון סוגי עיצובים לבחירת הלקוח

לקוחות שהחליטו לרכוש ארונות אמבטיה 2 דלתות יכולים לבחור בין עיצוב מודרני לבין עיצוב אותנטי על ידי ביסוס דלתות ללא ידיות ליצירת מודרניזם או בחירת דגם ידיות ופיתוחי עץ על הדלתות ליצירת מראה אותנטי. את ההתאמה הזו מומלץ מאד לעשות על פי התקני האחסון הקיימים בחדר, ואם אין – אז לקחת דוגמה מדלת המקלחון. אם אין מקלחון, החליטו בעצמכם איך יעוצב חדר האמבטיה שלכם, בסגנון אותנטי על בסיס ידיו ופיתוחים על הדלתות או על בסיס מודרני מינימליסטי וחלק.
 
 
 
ארונות אמבטיה 2 מגירות  , בחירת אסלות  , מהם חלקי חילוף לאסלות? הכירו את התשתית שמייצבת לכם את מתקן השירותים  , מוטות פינוק