ארונות בגדים

עיצוב | פרסם כאן
 
 
שם:
טל':
אימייל:
סוג:
מאיפה:
לאן:

  

 שאלות ותשובות על בחירת ארונות בגדים

בחירה נכונה של ארונות בגדים מסייעת לכם בעיצוב נכון של חדר המגורים וגם בהבטחת פתרון אחסון ראוי ומתאים לדייר המתגורר בו. בין אם אלו אתם – ההורים, האורחים בחדר השינה של האורחים או הילדים שלכם, חשוב לבחור בארונות האחסון המושלמים שיתאימו לחוויית המשתמש אליו אתם מכוונים. במקבץ FAQ זה תוכלו ללמוד כיצד לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

כיצד מומלץ לבחור ארון לחדר קטן?

הפרקטיקה הכי טובה בתחום היא פשוט לבחור ארון הזזה. ארון הזזה חוסך לכם בנפח מקום. ממד העומק שלו אמנם רחב, 60 ס"מ, אבל חוסר הצורך לפנות מקום לדלתות מסייע מאד בנגישות בחדר ועל כן בחיסכון במקום פנוי. היות שזה חדר קטן, לא כל ארון הזזה יהיה מתאים, אלא רק כזה שהדפנות שלו וידיות ההזזה שלו דקות, ועל כן בעלות פרספקטיבה המצביעה על הנעשה בחדר שלכם.

במידה והשאיפה היא לבחור ארון מודפס, כיצד הכי נכון לעשות זאת?

כמו שבוחרים תמונת קיר: לבחור בגרפיקה או במיצג האומנותי שלטעמכם הכי יפה והכי מתאים. מה שכן, חלק מהעיצובים מכילים מסר פרקטי סמוי: לדוגמה, אם זה ארון עם איור המצריך התבססות על מראה, ייתכן וזו גם מראה גם במציאות ולא רק בעולם הרישום. בחירת ארון הזזה מודפס מוסיפה נופח דקורטיבי רב לחדר שלכם וגורמת לו להיראות מלוטש ביותר.

למה הכי חשוב להתייחס כשקובעים את מבנה תאי האחסון?

למספור סוגי התאים בהתאם לאחסון שלכם. במידה ויש לכם יותר פריטי לבוש קטנים כמו גרביים וכפפות מאשר פריטי ביגוד גדולים, מומלץ לבסס את הארון על יחידת מגירות גדולה. במידה והארון משמש לביגוד סטנדרטי, חשוב להטמיע בו גם מדפי אחסון פתוחים. לאחסון מצעים וכריות מיטה מקובל לעבוד עם תא באורך מלא, ללא מחיצה מפרידה כמו באחסון בגדים. לכן, שילוב כל אלמנטי האחסון יחדיו מומלץ: גם אחסון במגירות, גם אחסון בתאים פתוחים וגם אחסון בתאים מוארכים. בארון כזה אתם נהנים מאחסון מגוון שישמש אתכם בניחותא בכל עת שתשתמשו בארון. לארון מסוג זה מומלץ לשאוף בשביל למקסם את חוויית האחסון PER SE על מנת ליהנות משימוש מהנה ומענג.