מרקיזות באשדוד

עיצוב | פרסם כאן
 
 

  

 היכן מומלץ לרכוש מרקיזות באשדוד?

מכירת מרקיזות באשדוד היא תחום שירות ידוע ומוכר בעיר. בדיוק משום כך, מאד חשוב לדעת אצל מי קונים ולאן פונים בשביל להבטיח את הקנייה הטובה ביותר. מרקיזה, למי שלא יודע, זהו סוכך קטן בצורת חצי מעגל. הרבע הראשון של המעגל מקביל לתקרה והשני נמצא למטה, ולכן התוצאה היא מרפסת מקורה עם תוספת קטנה של קיר עליון. ברם, תורת הסוכך אינה הפרמטר היחיד שיש לבחון. יש מרקיזות מתקפלות ויש מרקיזות קבועות; יש מרקיזות מזדקרות קדימה ויש מרקיזות שהחלק הקדמי שלהן מעוך. הבחירה חייבת להיות מקצועית. מגוון כזה של מרקיזות צריך להיות בחנות בה אתם קונים בשביל להגיע לכך. מיד נבחן מהי כל מרקיזה ולאיזה בית היא מתאימה.

מרקיזה קבועה

ההתקן עשוי מבד דראלון ומאחוריו – חלק קבוע עם שלדה קטנה מאלומיניום. החלק הקבוע משמש כסוגר-מרפסות עם חלון קטן לצדו. בקדמת חלק זה מצויה המרקיזה החצי מעגלית. המוצר מיועד למי שיש לו מרפסת שמש גבוהה, אשר ההפרש בין הרצפה שלה לתקרה שבכניסה לבית גבוהה. החלק הקבוע מייצר תשתית קירוי יש מאין והמרקיזה עצמה יכולה להיפתח ולהיסגר לבחירתכם. זו המשמעות של מרקיזה קבועה.

מרקיזה מתקפלת

ההתקן הנמכר ביותר בענף המרקיזות. זהו סוכך מרקיזה בסיסי בצורת חצי מעגל אשר מותקן ישירות על הקיר החיצוני של המרפסת. ניתן לסגור ולפתוח את ההתקן באמצעות מכניזם קל להפעלה. כאשר המרקיזה מאד גדולה היא עשויה לשמש כגג ובכך לאטום את המרפסת מלמעלה וליצור בה צל.

מרקיזה מעוכה

התקן אשר מיועד למי שבדיוק ליד החלון שלו יש עמוד תאורה, פנס רחוב, או כל התקן מוגבה אחר שלמעשה חוסם את פתיחתה של המרקיזה המתקפלת הסטנדרטית. המרקיזה המעוכה פשוט מגיעה עם ממד עומק יותר קטן, כשממד האורך והרוחב נשמרים כמו בדגם המקביל שלה בקרב המרקיזות המתקפלות הרגילות.  התוצאה היא חלק עליון בגודל רגיל וחלק אנכי קטן יותר ולא סימטרי אליו. בכך, יש לכם אפשרות לפתוח מלא את ההתקן מבלי שהעמוד שמלפנים יהווה מכשול: המרקיזה תהיה קטנה מדי בשביל להיתקל בו.
יש לכם ניצוץ ראשוני של רעיון למרקיזה חדשה? פנו לחנות מרקיזות באשדוד!
 
 
בריכות שחיה ביתיות  , מרקיזות באשדוד