טפטים

עיצוב | פרסם כאן
 
 

 

 טפטים חלקים מבד דמוי שטיחים לעיצוב הקירות

טפטים הם ללא ספק אחד מעמודי התווך של העיצוב הביתי. לא כולם ממהרים לצבוע את הקירות בצבעים שהם לא לבן, ולשם כך הטפטים משמשים כפתרונות שינוי צבע אידאליים. ברם, מה שקורה בדרך כלל רחוק גם הוא מלהיות אידאלי. האם אתם באמת חושבים שמדבקה זה מה שצריך בשביל לעצב את הקירות? מעבר לכך שהדבק שלה פשוט הורס אותם ומעלה בהם עובש, זה לא משיג את המטרה. הקירות נראים כמו ניירות עטיפה ללא כל מחשבה על טקסטורה, סוג החלקה (חלק, דמוי שטיחים) וכל סממן אחר שאינו הצבע. טפטים לקירות, מסתבר, היו קיימים מאז ומעולם, ממש כמו ששטיחים קיימים: אביזרי בד שעוטפים תשתיות בטון וגבס. זו הדרך הכי נכונה והכי משוכללת לעצב את הקירות כי אז הבית באמת נראה חי ותוסס מתמיד. שינויי טקסטורה ועיצוב פיזי של הבד משנים המון.

תכנון ראשוני של טפטים לקירות

טפטים לקירות אנו ממליצים לתכנן באמצעות עיצוב מראש. אם אתם סבורים כי בחדרים מסוימים יש להטמיע טפטים, גשו אליהם ובדקו איזה שינוי צבע הוא שנדרש, ממש כמו שבוחרים צבע חדש בחברת צביעה. לאחר מכן, שאלו את עצמכם אם הקיר צריך להיות חלק וזוהר דמוי משי או מחוספס דמוי כותנה? ואולי בכלל מתאים לכם עיצוב כותנה חלק? המחשבה הראשונית על הצבע ועל סוג ההחלקה היא הצעד הראשון שיש לעשות בטרם רכישת טפטים חדשים.

ייעוץ מומחים לפני הרכישה בחנות בדים מקצועית

בחנות זו תוכלו להיחשף לסוגי בדים נדירים, חלקם מכילים אלמנטים מן הצומח שמוטבעים בתוך האריגים כמו עלים ופרחים. חלק מהעבודות מיובאות ממפעלי מעצבי טפטים ידועים מחו"ל וחלקן מעוצבות כאן בישראל. תוכלו למצוא שלל של טקסטורות ורקעים חדשים במרקמים שונים שלא הכרתם קודם: חלקים ומהוקצעים, מחוספסים עדין באריגה עדינה ומחוספסים באופן גס.

יישום הבחירה בפועל כולל רכישה

את בחירתם של טפטים חדשים מסדירים באמצעות הדמיית מחשב של חברת בדים מקצועית. ניתן, ללא יציאה מהבית, תוך גלישה באתר האינטרנט של החברה, למצוא את הבדים שלכם ולהשתמש בהם כטפטים לקירות. מעתה, הקירות שלכם יהיו לא רק צבעוניים כמו שתמיד שאפתם, אלא גם ברמת ההחלקה המבוקשת להשלמת הדקורציה הפנימית.