כורסאות טלוויזיה

עיצוב | פרסם כאן
 
 

 טיפים מקצועיים לאפיון כורסאות טלוויזיה מדנמרק

כורסאות טלוויזיה מדנמרק מאופיינות בתכונות אטרקטיביות לבילוי בלתי נשכח בחדר האורחים. חיבורן האלחוטי מאפשר להפעיל את הכוונון החשמלי ללא כבלים, תוך שניתן למקם את הרהיטים גם במרכזי הסלונים. במקבץ טיפים זה נלמד כיצד לגבש באופן יסודי כורסאות טלוויזיה מדנמרק בהתאמה מלאה לצרכי השימוש שלכם. מאד מומלץ לקרוא מקבץ זה, שיעסוק במגוון נושאים של יציבה ועיצוב, ומשום כך, יביא אתכם לרכוש את הרהיט המושלם לביתכם.

טיפ מס' 1 – מומלץ לוודא כי הרהיט מאופיין בטכנולוגיית N.S

טכנולוגיית N.S, או בשמה המלא Nozak System, היא פיתוח דני מתקדם לרהיטי הבית. מדובר בטכניקת בנייה המבטיחה כי יחסי הגומלין בין בסיס הכורסה (העצים ורכיבי המתכת התחתונים) לאלמנט הריפוד החיצוני יספקו תמיד, בכל מקרה, בכל מצב, ועבור כל משתמש בכל משקל שהוא – יציבות מלאה; הכורסה לא תשקע, לא תצנח למטה ולא תהפוך לערסל המסכן את הגב, השכמות והמפרקים. כורסה שיש בה N.S היא למעשה רהיט שמחסן אתכם מבחינה אורתופדית ומבטיח לכם יציבות מרבית בכל שימוש.

טיפ מס' 2 – חשוב לבדוק את המידה הפיזית של הכורסה

זכרו כי לא קונים כורסאות טלוויזיה מדנמרק לפני שמודדים! מידה שגויה עלולה להוביל לסיבוכים אורתופדיים קשים ביותר, הכוללים בעיות גב, שכמות ומפרקים. במדידה, אם התגלה כי הכורסה גבוהה במצב ישיבה: הרגליים נותרות באוויר ולא על הקרקע, אסור בשום אופן לרכוש אותה עבור עצמכם! במקרה כזה, יש לבקש למדוד כורסה בעלת גודל קטן יותר, בעיצוב זהה לזה שבחרתם.

טיפ מס' 3 – מומלץ כי מנח הראש יהיה ניתן לכוונון

מאד חשובה היכולת לכוון את מנח הראש. זהו למעשה גם מנח הצוואר, וכאשר הראש שמוט קדימה במהלך הצפייה בטלוויזיה, הוא חייב שתהיה לו משענת משלו. גם כשהראש שעון אחורנית, הצוואר חייב לקבל תמיכה מהכורסה. כל זאת אפשרי כאשר המנח העליון של כורסת הטלוויזיה, מנח הראש, הנו בר-כוונון.

טיפ מס' 4 – מומלץ לגבש עיצוב הולם לכורסת הסלון שלכם

העיצוב של כורסאות טלוויזיה מדנמרק צריך להתבסס על חומרי גלם: בד או עור, ובעיבוד הנבחר, חלק או מחוספס. כמו כן, יש לבחור בצבע ובצורה המשקפים ביותר את מראה רהיטי הסלון. במידה ואין בו עדיין רהיטים, גבשו עיצוב שיסמל את השאיפות הדקורטיביות העתידיות שלכם במקום המגורים החדש.
 
 
 
 
כורסאות קימה