מדרגות עץ

עיצוב | פרסם כאן
 
 

 

 הזמנת מדרגות מעץ עבור לקוח שבונה בית – איך הכי כדאי ליישמה?

הזמנת מדרגות עץ עבור בניית בית הכי כדאי ליישם במחסן עצים. אם הנך קבלן בנייה והונחית על ידי האדריכל והלקוח שלך להסדיר מדרגות מעץ, הכתובת ליישום היא ללא ספק במחסן העצים. במחסן עצים אתה נהנה מכל מה שאתה צריך כדי להבטיח ללקוח שלך יציבות, עיצוב בהתאם להנחיות האדריכל והנאה צרופה בכל פעם שהוא ישתמש במדרגות.

הזמנת מדרגות מעץ בהתאם לדרישות אדריכליות

קבלני ביצוע יכולים לגשת עם התכנון האדריכלי של הלקוח שלהם ולבחור סט מדרגות מעץ המתאים לו. במחסן עצים אין מדרגות מעץ שיתאימו כמעט לעיצוב או באופן מהוסס אלא אך ורק סט שיממש את ההתאמה באופן מושלם. הדבר מתאפשר הודות ליבוא אינטנסיבי לתוך מחסן העצים מטעם ספקיות עצים מובילות בעולם, מנסרות עץ המייצרות ממיטיב העצים, כולל מהנדירים ביותר שבהם, ועובדות במקומות בהם צומחים העצים היפים והנדירים ביותר.

התקנה קלה ופשוטה שחוסכת זמן ומשאבים

במשרדים רבים של קבלני ביצוע ישנה מחלקת נגרות שאחראית להשטחת גזעים ובניית המדרגות בפועל. במחסן עצים החברה שלכם יכולה להימנע ממצב זה ולרכוש את המדרגות מוכנות עם המסמרים והברגים בפנים, כשכל מה שנדרש הוא להניח אותן בשיפוע שבין קומות בית הלקוח. המדרגות מיועדות גם לבנית שנבנה בפעם הראשונה וגם עבור בית בנוי שבעליו הזמינו החלפת מדרגות מעץ.

אבטחת איכות חסרת תקדים על בסיס שימור מקצועי

כשאתם רוכשים מדרגות מעץ מטעם מחסן עצים אתם למעשה עומדים בקשר עם ספק שמחויב לתקנים בינלאומיים של שימור עצים. בשל כך, אתם נהנים מאבטחת איכות חסרת תקדים עם עצים יציבים ואיכותיים לשימוש ארוך טווח. מדרגות מעץ של מחסן עצים לא ניחנות בקילוף צבע או בשריטות וניתן להשתמש בהן גם באופן חזק ואינטנסיבי הכולל רקיעות ללא חשש מבלאי נצבר מהיר. זהו היתרון האמיתי בהיותכם לקוחות של מחסן עצים.

דרכים להוזלת סט מדרגות העץ ללקוח

מומלץ לרכוש מדרגות מעץ בהתאם לתנאי ההצבה בבית הלקוח: בחדר יבש לחלוטין או בחדר עם חלון? בחוץ או בתוך הבית? מומלץ עבור כל סט מדרגות מעץ להתעניין בסט פירוקים שנבנה מעץ עתיק מפירוקים ועל כן נמכר במחיר יותר טוב.