מהם חלקי חילוף לאסלות? הכירו את התשתית שמייצבת לכם את מתקן השירותים

עיצוב | פרסם כאן
 
 
שם:
טל':
אימייל:
סוג:
מאיפה:
לאן:

 

יש לכם תקלה חוזרת באסלה? נזילה מצינור הברך האחורי? החיבור לניאגרה מוציא מים שחורים? האינסטלטור הגיע וקבע שאין לכם מספיק סיליקון וטפלון? לצערנו, הבעיה חמורה מכך, אך רוב הטכנאים לא מודעים לזאת. לפני שלב הטלפון והסיליקון, החיבורים לביוב ולניאגרה, מתבססים על חלקי חילוף לאסלות: גומיות, ברגים ומה שביניהם. כאשר הם לא במצב טוב, האסלה חשופה לנזילות מהמיקומים שלהם.

מהיכן כדאי לרכוש חלקי חילוף

לעתים, דווקא רכישת אסלות וניאגרות של חברות גדולות, גורמות לכך שבעיות הקשורות לחלקי חילוף יתרחשו. הן מוצרים אדריכליים מחומרים קרמיים יוקרתיים עם ים השקעה מצדו של היצרן. במקרים מסוימים, זה בא על חשבון לחצן הורדת המים, הברגים והגומיות, שמתגלים ברמת איכות ירודה. לנו יש את הכלים לעזור לכם לבדוק זאת לפני הרכישה. אם הייתם מרוצים מעיצוב של אסלה מסוימת, אך היא לא עמדה במבחן שנלמד אתכם, אל תוותרו על החלום. במקרה כזה אנו ממליצים לרכוש אותה ולבקש מאינסטלטור שיקנה לכם חלקי חילוף לאסלות עליהם נלמד בשני הפרקים שלמטה.

חיבור ברך – אסלה ביוב

חיבור זה לעתים נמצא ממש מאחורי האסלה ולעתים הוא מוצנע עם הרחבת גבס/בטון ומכסה אבן לפתיחה. באזור זה, חשוב להתמקד בסוגים מאד ספציפיים של חלקי חילוף לאסלות: גומייה מרכזית וצינור ברך. אנו ממליצים להתמקד במוצרים של Schwab ו- SANIT, שם ניתן למצוא גומיות אלסטיות עמידות לשנים רבות, שהוכיחו את עצמן בעבר, וצינורות מחומרים מחליקים שהסיכוי שיגרמו לסתימה כמעט אפסי.

חיבור הניאגרה

חיבור האסלה לניאגרה מתבצע באמצעות הברגה של רכיב קשיח דמוי צינור ישר, שבקצהו חישוק מוזהב קטן שנקרא "ניפל", ובקצה-קצהו, על גוף האסלה, נמצאת גומיית המנג'ט (שנקראת כך, כי הצורה שלה היא כמו של מנג'ט עוגה כשהיא עוטפת את הניפל). שני הרכיבים הללו חייבים להיות איכותיים. ניפל מוזהב של SANIT או Schwab זה ממש סממן איכות, ובפועל - תנועה חלקה של המים. גומיית מנג'ט של חברות אלו מבטיחה אלסטיות ללא קרעים ורפיון להרבה מאד שנים. זוג זה של חלקי חילוף לאסלות מאד חשוב לבחור בדרך זו על מנת ליהנות משימוש בטוח ואיכותי.

 

 
 
ארונות אמבטיה 2 מגירות  , בחירת אסלות  , מהם חלקי חילוף לאסלות? הכירו את התשתית שמייצבת לכם את מתקן השירותים  , מוטות פינוק