מוטות פינוק

עיצוב | פרסם כאן
 
 

 

 אפיון מקצועי של מוטות פינוק למקלחונים בחדרי אמבטיה

מוטות פינוק הם עמודי הפלסטיק שעליהם עומדים הברזים ופתחי יציאת המים השונים בתוך המקלחון. בחירת מוטות פינוק כוללת בחובה את כל הרכיבים הללו Built in. נשאלת השאלה כיצד לבחור מוטות שיתאימו לשימוש במקלחון שלכם? במאמר זה תוכלו להתחקות אחר התהליך ולהשכיל לעצב את חוויית הרחצה המועדפת עליכם.

הכל מתחיל בסוגי פתחי המים המועדפים

ברוב המקרים, הדייר פשוט יסתפק בפתח עליון ליציאת מי המקלחת, ברם ניתן לשכלל עוד יותר את מוט הפינוק שלכם. אפשר, למשל, לבחור מוט עם 2 פתחי יציאת מים, כשהתחתון מבניהם משמש לניקיון כפות הרגליים מלמטה. גם אופן יציאת המים מתוך הפתחים הוא נושא מעמיק לדיון. בפרק הבא תוכלו להבין כיצד המים יוצאים מהפתחים הללו ומהי שיטת היציאה המתאימה לכם ביותר.

לאחר מכן, מומלץ להעמיק באופן יציאת המים מהפתחים

המים יכולים לצאת בקו ישר וצר במרוכז, או באופן מבוזר מפתח יציאה גדול בעל קוטר רחב. בדרך כלל, בחדרי אמבטיה גדולים בהם האמבטיות או המקלחונים גדולים, משתמשים בכזה פתח יציאה ובוחרים מוט פינוק מתאים. בחדרים קטנים יותר נהוג לבחור מוטות פינוק עם פתחי יציאה דקים יותר בהם המים זורמים במרוכז, מטעמי עיצוב. ברם, דווקא במוטות הצרים מגיע השכלול האמיתי כי רובם מגיעים עם בורר מצבים המאפשר לשנות את צורת זרימת המים מחלקה למקווקוות ואפשר לבחור גם להתנהל עם זרם צבר בקבוק שיוצא צר ומתרחב ככל שהמים מתרחקים מהפתח.

חשוב לבחור את מוטות הפינוק בחנות תשתיות בית מקצועית

חנות זו מעמיקה מאד בסוג היבוא עמו היא מתנהלת והיא תספק לכם מוטות פינוק איכותיים, עמידים, חזקים, ונוחים לשימוש, עם עמידה בתקנים מערביים ואחריות מתאימה. מוטות פינוק מטעם חברה זו מאפשרים לכם להוציא את פתח יציאת מי המקלחת ולהשתמש בו כשפופרת ניידת באמצעות צינוק מתאים המחובר למוט. המוט מכיל תושבת שניתן להחזיר את  פתח היציאה כאשר לא משתמשים בו ידנית.

בחירת מוטות פינוק ספציפיים ורכישתם

את תהליך הרכישה הסופי של מוטות פינוק מומלץ לבצע באמצעות הדמיית מחשב של חברת תשתיות בית ומקלחת. הדמיית מחשב זו מאפשרת לכם לבחור את המוצר מבלי לצאת מהבית תוך בדיקת התאמת מוט הפינוק בהתאם לתמונות ולמפרט הטכני המופיע בדפים. בתהליך הבחירה תוכלו להיוועץ בצוותי המכירות בכדי להבטיח שאתם מתאימים את מוט הפינוק הרלוונטי ביותר, שמתאים במדויק לשימושים שאתם מייעדים לו, החל מרחצה רגילה, כלה בשטיפה ידנית ועד ברז תחתון לרחצת רגליים, אם נחוץ.
 
 
 
ארונות אמבטיה 2 מגירות  , בחירת אסלות  , מהם חלקי חילוף לאסלות? הכירו את התשתית שמייצבת לכם את מתקן השירותים  , מוטות פינוק