פחים מעוצבים למטבח

עיצוב | פרסם כאן
 
 

 טיפים לבחירת פחים מעוצבים למטבח

במקום לאחסן את פח המטבח בארון שירות, ניתן להניח אותו באופן בולט כשהוא צמוד לאחד הקירות. בדרך זו אתם מבליטים את עיצובו של הפח כרכיב בוטיק ומשפיעים על עיצוב המטבח שלכם לטובה. כיצד מומלץ לעשות זאת על מנת להבטיח את תוצאות העיצוב הטובות ביותר?

טיפ לבחירת עיצוב ייחודי לפח האשפה שלכם

חשוב לבחור בעיצוב שמצד אחד ייראה שונה מכל מה שהכרתם עד כה, ומצד שני שהצבעים והצורות שלו מתאימים ומתאימות באופן מובהק לצבעים במטבח. למשל, ברור שאם המטבח שלכם מעוצב על טהרת העץ, בחירת פח שהעיצוב שלו לבן תיראה מעט שונה, במיוחד אם זה לא צבע הפרזול בחדר המטבח (לרוטב, במטבחי עץ, לבן לא יהיה צבע פרזול). אבל, אם הפח מתאפיין בצבע ברונזה חום או אדמדם או צהבהב, זה עשוי להתאים לקירות ולפרזול העץ שלכם במטבח. כמו כן, מומלץ לשים לב לגודל הפח. אם הפח מאד עבה ומאד גדול הוא יתאים למטבח גדול ואם הוא קטן ודק הוא יתאים למטבח בגודל קטן. זאת, על מנת שלא להפוך את הפח לבולט מדי או ללוקה-בחסר בעיצובו, אלא ליצור את ההתאמה המושלמת בין החדר הקיים לבין הפח שאתם מתעתדים לרכוש.

טיפ לאפיון תא הקיבולת בפח האשפה

במידה והחלטתם לרכוש פח קטן ולא גדול מדי, מומלץ להשקיע במידת עובי בולטת, אל מול מידת אורך קטנה. זה יאפשר לכם מקום אחסון לא מועט, אשר עשוי להיות אפקטיבי בהמשך. התקן שכזה ישתלב טוב ברמה הדקורטיבית בכל מקום, גם היכן שנדרש פח עם קיבולת גדולה, וגם במקומות בהם נדרש פח קל ופשוט יותר.

טיפים לליטוש מראה פח האשפה במטבח

מומלץ לבחור פחים מעוצבים למטבח כגון פח דמוי שולחן עם רגליים, ועם פרזול מעוצב על הדלת. בכך, אתם מלטשים את העיצוב בחדות הנדרשת ומגיעים לתוצאות מעולות בתחום זה. פח עם רגליים יתאים במיוחד למטבח עם מזנונים ושידות מגירות מרחפות. בדרך זו, האפקט המרחף יבלוט ויהווה את אחד המוטיבים המרכזיים במטבח שלכם. 

עצות אחרונות לפני רכישת הפח

  • מומלץ לברר כמה ליטרים הפח צפוי להכיל ואיזה דגם שקיות יתאים לו, בשל כך.
  • רצוי לבדוק היכן משווקות שקיות שנדרשות לפח שלכם, בגודל המתאים.
  • מומלץ לבחור את הפח בהדמיה השוואתית מהמחשב למראה החדר שלכם למציאת ההתאמה במלואה.
  
 
 
 
פחים מעוצבים למטבח