פינות אוכל מעוצבות

עיצוב | פרסם כאן
 
 

 

 פינות אוכל מעוצבות ונוחות במחירים חסרי תקדים

לא יהיה זה סוד לומר כי פינות אוכל נדרשות לעיצוב מרהיב עין של הבית. הן לא משמשות רק לאירוח הארוחות המשפחתיות, אלא גם כחדרי כינוס כלליים, כינון ישיבות חשובות ושיחות ממושכות. לכן, הן חייבות להיות מעוצבות באופן מיטבי ולהסב לכם את מלוא הנוחות. מהם הפרטים שאתם פשוט חייבים לדעת כדי לבחור נכון את פינות האוכל שלכם ולשלם מחירים לא יקרים במעמד הרכישה?

פינות אוכל ארגונומיות – היחידות שישמרו על היציבה במהלך הישיבה

היחס בין כסא פינת האוכל לשולחן פינת האוכל צריך להיות כזה שהחזה שלכם ממוקם מעט גבוה מבסיס השולחן אבל לא מאד גבוה כדי לא להביאכם למצב של ישיבה עם גב כפוף. מומלץ לבחור בכסא מרופד עור או בד אבל גם כסא עץ ריק מריפוד יכול לבוא בחשבון. לכסא כזה ניתן לצרף פופים מזעריים ניידים או ריפוד מולבש בהמשך.

עיצוב פינות אוכל מראש יסדר לכם את התכנון של הרכישה

ביצוע התכנון תוך כדי תנועה, במהלך שיטוט באתרי החנויות, הוא בזבוז זמן יקר. הכל ייראה לכם יפה ואתם תתכננו תכנית, תשליכו אותה כי מצאתם חדשה, וחוזר חלילה. עדיף, לפני שמתקרבים לחנות הראשונה בכלל, לתכנן מראש בעצמכם את עיצוב פינת האוכל. שאלו את עצמכם האם אתם מעוניינים בשולחן זכוכית או עץ? בתצורה עגולה או מלבנית? בשולחנות בעלי גודל קבוע או שולחנות נפתחים (שמומלץ לקנות במיוחד אם החדר קטן לחיסכון במקום כאשר אין אורחים)? כיצד הכסאות יגובשו? בריפוד עור? דמוי עור? בד? ללא ריפוד, עם בסיס עץ?

כאן תמצאו את פינות האוכל על פי הדרישות שלכם

במקום לתת לחנויות לספק לכם רעיונות, אתם יכולים למצוא אותם בעצמכם ולסנן את המידע הנשלח אליכם. במקום לפנות לחנות רהיטים בודדת, פונים למסגרת וירטואלית אינטרנטית בה לא מתבצעת המכירה הסופית. היא פשוט מאגדת בתוכה עשרות חנויות עם תמונות להשוואה, ושם ניתן למצוא פינות אוכל על פי דרישותיכם בקלות רבה ובמחירים מיוחדים.

פורטל הרהיטים – זירת מכירת הרהיטים המשתלמת ביותר

פורטל הרהיטים הנו אתר אינטרנט המאגד בתוכו עשרות חברות רהיטים מובילות. היכנסו אליו והשוו בין דגמים שונים של פינות אוכל. תכנון מוקדם של השולחן והכסאות יחסוך לכם זמן ויאפשר לכם לא רק להגיע לדגם הנכסף, אלא להבחין בו מספר פעמים בחברות ובחנויות שונות ולהשכיל להשוות מחירים כדי למצוא את העסקה הטובה ביותר עבורכם.
 
 
 
 
 
פינות אוכל ביתיות  , פינות אוכל מעוצבות