פרגולות חשמליות

עיצוב | פרסם כאן
 
 
שם:
טל':
אימייל:
סוג:
מאיפה:
לאן:

 כל מה שרציתם לדעת על פרגולות חשמליות

פרגולות חשמליות הן אמצעי הצללה אשר נועדו להפעלה אלקטרונית. במקום לפתוח את התריסים בגג ידנית, יש מנגנון חשמלי שעושה זאת בשבילכם. במקום לקפל את הגג על הקיר או לתוך פיר חצוב, יש מנגנון חשמלי שעושה זאת בשבילכם. כיצד מומלץ לבחור פרגולות מסוג כזה? במאמר מומחים זה תוכלו ללמוד כל מה שרציתם לדעת ולא
העזתם לשאול בתחום זה.

בחירת דגם הפרגולה המתאים לחצר שלכם

על מנת לבחור בדגם הפרגולה המתאים לחצר שלכם, מאד מומלץ לקבוע את המיקום בו היא תוצב. במידה והחצר שלכם מאד גדולה יש לכם חופש בחירה מוחלט בין חלקים פנימיים בתוכה לבין אחד הקירות. במידה והחצר קטנה, כנראה שתהיה לכם רק בחירה אחת: להצמיד לקירות. כאשר החלטתם להטמיע פרגולה במרכז החצר, ההתקן המתאים הוא פרגולה של 4 עמודים ואם החלטתם להצמיד לקיר ישנם 2 דגמים אפשריים: פרגולה עם 2 תומכים קדמיים או פרגולה מתקפלת עם מיתרים שנוצרים אותה לקיר.

אופני הוויסות החשמלי בפרגולות האלקטרוניות

פרגולות חשמליות ניתנות לוויסות הגג או התריסים שלו במקום שהדבר ייעשה באופן ידני. כאשר הפרגולה בעלת עמודי תמך, לא ניתן לקפל את הגג שלה או להזיז אותו, אבל כן ניתן לסגור ולפתוח את התריסים. פעולה זו נעשית באמצעות שלט רחוק או בקר קבוע בקיר. הם יכולים לפתוח באופן מוחלט את התריסים, לסגור באופן מוחלט את התריסים או להשאיר את התריסים בזוויות שונות בהתאם לכמות אור השמש שאתם מבקשים שתיכנס לתוך ההתקן. בפרגולה ללא עמודים, עם מיתרים לקיפול, ניתן להשתמש במנגנון החשמלי בשביל להוציא את הגג מנצירה ולהצמידו לקיר כשאין שימוש בהתקן. כאשר מעוניינים להסדיר שוב צל מעל לראש, יש להפעיל את הבקר האלקטרוני בשנית על מנת שירים את הגג וינצור אותו למעלה. 

חומרי הייצור של פרגולות חשמליות

פרגולות חשמליות עשויות בדרך כלל מחומרים מתכתיים. גוף הפרגולה עשוי אלומיניום ורכיבי תמך שונים, בייחוד מיתרים של פרגולה מתקפלת, עשויים ברזל. הפרגולות המתכתיות מבטיחות שרידות ברמה גבוהה מאד תחת איתני טבע קשים, וכושר עמידות רב שנים. גם בתחום העיצוב יש כאן בשורה אמיתית שכן פרגולות אלו לא צוברות אבק או לכלוך ונשארות כמו חדשות למשך הרבה מאד שנים.