שולחנות בטון לחוץ

עיצוב | פרסם כאן
 
 

 

 שולחנות בטון לחוץ לחימום מזון באמצעות אש חיה

שולחנות בטון לחוץ משמשים במטבחי חוץ, בגינות ובחצרות למטרת הבערת אש. במקום לעשות מדורה על הקרקע, מבעירים אותה על השולחן. הבעירה מיושמת באמצעות מגרעת במרכז השולחן. האש מגיעה למגרעת דרך צינורות גז המחוברים להתקן. ניתן להשתמש במערכת הגז הביתית או לחבר את השולחן לברז של בלון עצמאי.

שולחן עם ראש בטון המיועד לבעירה

השולחן הנו בצורת מסגרת תמונה עשויה מבטון. הצבע שעל גבי הבטון נראה אחיד ולא כזה שנצבע בשלב האחרון בייצור. מדוע? משום שהצבע עורבב עם הבטון בשלב הערבול ולא נצבע לאחר מעשה. התערובת של הבטון הרטוב והצבע הוכנסה לשבלונת עץ והוצאה ממנה כעבור 48 שעות, כלומר לאחר ייבוש הבטון. התקבלה, כצפוי, מסגרת בטון עם חור שיהפוך בעתיד למגרעת בעירת אש.

בסיס מתכתי עם חיפוי אבן איכותי

בסיס השולחן, בניגוד לחלק העליון, עשוי מתכת גמישה שניתן לכופף בצורה של מלבן שולחני. על גביה מדביקים חיפויי אבן גם על מנת להפוך את הבסיס מגמיש לקשיח וגם על מנת לעצב אותו כנדרש. אל הבסיס הזה מחברים את ראש השולחן, כשהחלק המרכזי מלמעלה למטה הוא המקום בו תתרחש הבעירה. כדי לאפשר אותה ממלאים את המקום באבנים ומטמיעים צינורות הולכת גז אותם ניתן לחבר למערכת שלכם או לבלון בודד.

עיצוב השולחן על פי צבע ומרקם מוזמנים מראש

ניתן להזמין שולחנות בטון לחוץ על פי המרקם המבוקש, מגורען או מבריק ועל פי הגוון הרצוי, בהיר, כהה, בכל צבע אשר נדרש. חשוב לבחור את העיצוב באמצעות הדמיית מחשב של חברת מטבחי חוץ על מנת לספק את ההתאמה המושלמת לחצר שלכם.

שימוש בשולחן הלכה למעשה

השולחן מעתה הוא Zone מדורות לכל דבר, רק שהפעם הם לא על הרצפה אלא עם משטח שולחני שמגן עליה. השימוש נעשה באמצעות פתיחת ברז הגז שמחובר לשולחן והבערתו. מתגלה שלהבת צהובה קטנה שהולכת וגדלה כעבור שניות ומגיעה לממדים הצורניים של השולחן. על גבי להבה זו ניתן לחמם תפוחי אדמה, לצלות בשר ולהשחיר בצל ממש כמו במנגל רגיל. שולחנות מדורה לחוץ או Firepits באנגלית משמשים לעריכת פיקניקים חמים כבר שנים רבות בארה"ב. כעת התור שלכם!