שמיכות פיקה וופל לקיץ

עיצוב | פרסם כאן
 
 

 

מהן שמיכות פיקה ו- ופל לקיץ? כל מה שצריך לדעת על שמיכות לעונות החמות

שמיכות פיקה ו- ופל לקיץ הן שמיכות דקות אשר יכולות לשמש הן ככיסוי מזרון והן כשמיכה נוספת. שתיהן עשויות כותנה מלאה ומחולקות לריבועים, אלא שבשמיכת ופל הם מעט יותר עבים וזה מזכיר מאד מראה של ופל. בשמיכה פיקה הריבועים המחולקים דקים ולכן אינן יוצרים מראה זה.

שמיכת ופל – לשימוש רב תכליתי

בשמיכה ופל ניתן להשתמש ככיסוי מיטה, כשמיכת קיץ, כשמיכה בעונות המעבר, כולל בסתיו לפני החורף, ועוד. השמיכה דקה וגם מחממת ויש בה גם מידה מסוימת של אווריריות. לכן, היא פשוט תהיה רלוונטית לכם בכל ימות השנה. זו אחת השמיכות היותר פרקטיות שיש בנמצא ולכן מאד מומלץ לדבוק בה כאשר אתם מחפשים שמיכה שתשמש אתכם כברירת מחדל כמעט כל השנה, בנוסף לשמיכות הייעודיות לחורף ולקיץ.

שמיכה פיקה – שמיכת הקיץ שלכם

שמיכת פיקה היא ללא ספק השמיכה האולטימטיבית לקיץ. היא הדקה שבשמיכות ומספקת לכם אווריריות במלוא מובן המילה. שמיכת פיקה מחולקת, בדומה לשמיכת ופל, לריבועי כותנה, אך הם עצמם אינם יוצרים מראה של ופל. מראה השמיכה הוא חלק ולא מחוספס כמו בשמיכת ופל. שמיכת פיקה היא שמיכה שמאד מומלץ להשתמש בה בקיץ, ובימים חמים במיוחד, להטמיע אותה מעל הסדין, מתחת לגוף ליצירת מגע מלטף ונעים במיוחד. האווריריות של שמיכה זו מאפשרת לה הן לשמש כמו סדין והן לשמש כשמיכה של ממש.

מידות שמיכות ופל ופיקה

המידות האפשריות הן או ליחיד או לזוג, כאשר בשני המקרים אורך השמיכות הוא 200 ס"מ. במידת הרוחב יש הבדל בין 150 ס"מ בשמיכת יחיד ו- 200 ס"מ בשמיכה זוגית. לכן, שמיכה זוגית פיקה או ופל היא שמיכה ריבועית סימטרית העוטפת במדויק מזרון סימטרי.

מבצעים על שמיכות ופל ופיקה

ניתן לרכוש במארזים של 3 שמיכות או ברכישה בבודדים. ניתן לרכוש שמיכות אלו או חבילות שמיכות – בסיטונות ולקבל מחיר מוזל על כל פריט שאתם רוכשים. באסטרטגיה זו נוקטים בפרויקטי מימון המונים או באירועי מתנות עם עובדים ולקוחות. שמיכה זו היא ללא ספק אחת המתנות היפות והמרשימות שתוציאו ליקיריכם.
 

 

 
 
ארונות בגדים  , מזרונים  , מיטות  , פתרונות שינה  , שמיכות פיקה וופל לקיץ