כורסאות קימה

עיצוב | פרסם כאן
 
 

 

 כורסאות קימה מסייעות לקום באמצעות הזחה קדימה: אידאלי לקשישים וקשי תנועה

אם אתם מעוניינים לרכוש את כורסת החלומות שלכם כאשר אתם צופים בטלוויזיה, כללי הרכישה ברורים: חנות כורסאות שמספקת כורסאות טלויזיה חדשות בייבוא בינלאומי ממיטב המותגים צריכה להיות זו שתטפל לכם בקנייה. נשאלת השאלה: האם יש שם N.S מערכת שפוטרת אתכם מידיעת משקלו של מי שיושב על הכורסא ויכולה לשאת כמשקל נוצה כל אחד ואחת מכם? ולא פחות חשוב, האם יש בכורסא מנגנון שמסייע לקום? כידוע, ככל שרמת הנוחות של הכורסא מובהקת יותר, הקימה ממנה קשה ביחס ישר. אז מה הפתרון?

מערכת קימה בתוך הכורסא

אין צורך לוותר על הנוחות שלכם כדי לקום מהכורסא בקלות. אם אתם צריכים לקום, ניתן ללחוץ על כפתור ויסות שהופך את גוף הישיבה ואת המשענת לכיוון הקדמי התחתון. הכורסא נעה כלפי הרצפה ואז הקימה נעשית הרבה יותר קלה ופשוטה מאשר בכורסא ללא מערכת זו. בשגרה, כורסאות קימה נחשבות מאד נוחות, עם ריפוד מהרמות הגבוהות שישנן, בניית N.S יציבה ואחראית לנשיאת משקלים עודפים, ומיטב תנוחות הישיבה והשכיבה.

מערכת N.S למניעת אי יציבות בגלל משקל היושב

כורסא שנבנתה בשיטת N.S מאפשרת שכל אחד ישהה עליה מבלי שהיא תקרוס והוא עוד יחוש כמשקל נוצה, ממש כמו על מזרן אורתופדי. מערכת N.S הכניסה לא מעט שינויים בדפוסי המחשבה על רכישת ריהוט ביתי חדש, משום שבאמצעותה, משקל חריג כבר לא מהווה חשש. ניתן לארח כל אחד ללא הגבלה ולהבטיח את הכורסא בשלמותה,  כמו חדשה, ללא סדקים או כל בלאי מסוג אחר, גם לאחר הושבת אורחים בעלי משקל חורג.

רכישת הכורסא האידאלית – בהדמיית מחשב

הדמיית מחשב היא כלי מכירה של חנות כורסאות קימה המסייע לכם לרכוש אותן מבלי לצאת מהבית. ניתן לתכנן את הרכישה מהמחשב, תוך שאתם קובעים את עיצוב הכורסא, סוגי התנוחות הרצויות ומנגנון ההפעלה, כבלים או אלחוטי. אם בחרתם דגם, הוא ברגע זה ממש בדרך אליכם וצפוי להימסר לכם עם התראה מראש מטעם החנות. השירות כולל התקנה והדרכה קצרה אודות הפונקציות השונות של הכורסא החדשה שקניתם. בואו להתחדש בכורסת קימה חדשה ולקחת אתכם את כל החלומות שתמיד דמיינתם לכדי מציאות!
 
 
 
 
כורסאות קימה